Soczewki kontaktowe Cooper Vision

CooperVision

Firma CooperVision® w trosce o swoich klientów wykorzystuje najlepsze technologie, aby zapewnić im wysoki komfort noszenia soczewek kontaktowych. TechnologiaAquaform® pozwala na wyprodukowanie niezwykle wysoko nawilżonej soczewki, zapewniającej użytkownikowi dobrą tlenoprzepuszczalność. Dzięki temu oko jest odżywione, zdrowe i dobrze nawilżone nawet po upływie wielu godzin.

Oprócz technologii Aquaform® zastosowano również technologią PC. Dzięki niej soczewka posiada zdolność przyciągania cząsteczek wody, co przekłada się na jeszcze lepsze nawilżenie. Soczewki produkowane w tej technologii sprawdzą się również wśród osób skarżących się na suche i piekące oczy.

Technologia Smart Silicone™ umożliwiła stworzenie soczewek, które łączą ze sobą najlepsze cechy soczewek hydrożelowych (miękkość i delikatność) oraz soczeweksilikonowo-hydrożelowych(wysoka przepuszczalność tlenu). Lepsza przepuszczalność tlenu w soczewkach silikonowo – hydrożelowych daje im wyższość nad soczewkami hydrożelowymi. Większa „oddychalność” przekłada się na zdrowe, białe, nieprzekrwione i wypoczęte oczy. Dzięki soczewkom jednodniowym firmy CooperVision®, wykonanym w technologii Smart Silicone™ nie trzeba wybierać między komfortem a przepuszczalnością tlenu.

Cooper Vision posiada bardzo duży wybór soczewek kontaktowych silikonowo - hydrożelowych, jak i hydrożelowych. Mogą to być soczewki jednodniowe lub miesięczne, sferyczne lub toryczne (na astygmatyzm), jednoogniskowe lub mutlifokalne (progresywne). 


Program lojalnościowy Vide-Optyk


COOPERFB

Każdemu klientowi kupującemu u nas soczewki kontaktowe COOPER VISION oferujemy program lojalnościowy.

Za zakup 1 opakowania klient otrzymuje od nas 1 naklejkę. Gdy uzbiera 4 naklejki otrzymuje od nas parę soczewek miesięcznych lub 5 par soczewek jednodniowych GRATIS.

 

Wypróbój soczewki COOPER VISION!


Już teraz możesz starać się o zwrot części kosztów wydanych na zakup soczewek kontaktowych! W sumie można otrzymać do 110zł zwrotu
Kup min. 2 opakowania miesięcznych soczewek CooperVision lub jednodniowych soczewek CooperVision i zachowaj dokument zakupu. Następnie wypełnij formularz na stronie: www.mojepierwszesoczewki.pl.

fb post 1200x628 1024x536

 

 

Cooper Vision Expert


 

Nasze salony optyczne są objęte programem Cooper Vision Expert. Program obejmuje najbardziej profesjonalne i najlepiej wyszkolone salony optyczne, które są doskonale przygotowane do idealnego doboru soczewek kontaktowych. Oferujemy bardzo dobre przeszkolenie z zakresu wiedzy na temat użytkowania soczewek kontaktowych oraz naukę zakładania, zdejmowania i pielęgnacji soczewek kontaktowych. 

cvi experts linkpost 3