Markowe OPRAWKI okularowe - Kolekcja 2019

Właściwie dobrane oprawki okularowe stanowią w dzisiejszych czasach ważny element naszego wizerunku. Mogą być modnym dodatkiem, wręcz ozdobą, o czym świadczy fakt, iż coraz więcej osób nie wymagających korekcji wzroku, kupuje okulary jako biżuterię, modny akcent. Zadaniem naszego wykwalifikowanego personelu jest profesjonalny dobór oprawek dostosowanych do indywidualnych potrzeb, kształtu twarzy oraz upodobań naszych klientów. Nasze salony oferują do wyboru kilka tysięcy oprawek okularowych w różnych wzorach, kolorach w przedziale cenowym dostosowanym do zasobności każdego portfela – od najtańszych, do znacznie droższych modeli znamienitych marek.

DSC 9777FB


Z niezwykłą starannością dobieramy nasz asortyment, tak aby zagwarantować w każdym przedziale cenowym, najwyższą jakość i trwałość zakupionych u nas okularów. Korzystamy z usług sprawdzonych, autoryzowanych dostawców z którymi współpracujemy od wielu lat. Atrakcyjne ceny oprawek - to jeden z naszych największych atutów.

Wszystkie nasze oprawy objęte są pełną gwarancją i bezpłatnym serwisem. Do każdej oprawy dołączmy futerał i ściereczkę z mikrofibry. 

Warto nas często odwiedzać, gdyż zawsze jakaś partia towaru objęta jest okresową promocją cenową. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Promocje.

 

Wybrane zdjęcia oprawek znajdą Państwo pod tym linkiem na naszym facebook'u.